Mostenirea(Lagacy) Ep 166 Promo Sub Romana

Merhaba arkadaşlar, Emanet dizisi heyecan dolu bölümleriyle devam et, Mostenirea(Lagacy) Ep 166 Promo Peki yeni bölümde neler olacak?Yaman iptali bulacak mı?İkbal’in kardeşi Zuhal ablasının gerçek yüzünü ortaya mı çıkartacak? Yaman ve Seher arasındaki Buzlar elim yeni başlıyor.Article luca başlamadan Yaman ve Seher bundan sonra hep mutlu olacakdiyenler ve ayrıca Zuhal tek bir konuda haklıdır. Mostenirea(Lagacy) Ep 166 PromoBu yapılanlar ikbal’e az gelir diyenler aşağıdan like tuşunatıklasın lar ve sayımızı hep beraber görelim.

Evet arkadaşlar öncelikle emanet dizimizde münafık Cadıİkbal’in kaçırılması Konak’ta büyük Yankı yaratacak.Ancak bu zoraki duruma ise maalesef ki en çok üzülen Ziya abi oldu desek yeridir.Mostenirea(Lagacy) Ep 166 Promo Yaman ise her ne olursa olsun yengesi iptali bulacağına söz veriyor.Yaman yengesi bulmasının gerektiğini ve dolayısıyla Aksi takdirde abisiningitgide hastalığının kötüye gideceğini net bir şekilde farkındadır.Ayrıca yengesini bulma görevi Kırımlı dedir ve çiftimiz bu zoraki görevde ise hergeçen dakika birbirlerine daha çok yakınlaşmasını sağlamaktadır.

Böylelikle Yaman’ın Seher’e geçmişte kötü davranmalarını ve zoraki günleri bir köşeyebırakıp da sevdiği adama artık bir şans vereceğini buradan söyleyelim.Ayrıca Yaman ve Seher arasındaki o buzdan kalelerin budakikadan itibaren hız yiyeceğini diyebilirim.Mostenirea(Lagacy) Ep 166 Promo Elbette bu durum çiftçimizi oldukça mutlu ederken Yaman ve Seher aşklarındakaldıkları yerden maceralarına devam edeceklerini de belirtmek isterim.Akıllardaki diğer soru ise münafık ablası ikbal’iböylesine acımasızca günlerce döv Güven İblis kardeşiZuhal dur durak nedir bilmiyor.

Aslında Yalan yok İkbal’inböyle Dayak yemesi bizlerin de adeta yüreklerinesu serpti Biliyorum tekrar tekrar o sahneleri izleyenler vardır. Mostenirea(Lagacy) Ep 166 Promo İkbal’in Dayak yerken bu çaresizliğini bu halini insan Seyre doyamıyor desek yeri olur.Ancak yancı kardeşinin ablasına bunları yapmasının nedeni ise onlarcaentrikalar ve şeytanı kıskandıracak acımasız planları dır.

Bu yaptıklarını ona itiraf ettirmek isteyen Zuhal Maalesef ki bulunduğu kodesten kurtulması ise çokyakındır diyebilirim Velhasıl İkbal Olcay yaptıklarından sonra ,Mostenirea(Lagacy) Ep 166 Promo  Yaman vs ızdırabından hiç parayıalmadan Tuğba’yı kurtulsa da git bacimin bileti kardeşinin evinde Zuhal ablası İkbal ile ilgilielindeki bu büyük kozlarını kodesten çıkışı için kullanacak.Ancak ikbalin bu konuda çözüm yolu ise Elbette Seher olacak.Münafık Cadı seher’i ikna edebilmek için elinden gelen her şeyiyapacak zuhal’i bulunduğu durumdan bir an önce kurtar.

çabasına geçecek Nitekim İkbal’in bunu yapma sebebi yancı kardeşini Mecburiyetten dolayı Kurtarmakisteyecek Çünkü Zuhal her şeyi ispat edebilecek bir gücesahip,Mostenirea(Lagacy) Ep 166 Promo  açığa çıkması her şeyin sonunu getirmekdemektir Maalesef ki iki yılan Kardeşlerin birbirlerineolan oyunları bitmek tükenmek bilmiyor bu zamanakadar.

Yaman vs Hare çektirdik acılar yetmez gibi iki münafık Kardeş şimdi de birbirlerini yemeyeçalışıyorlar onlar da hırs ve oyunlar bitmez daha önce dedediğim gibi tüm bu karmaşa 2 ilimize yaradı Tüm buzoraki durumdan uzakta kalarak iyicene birbirlerine olan açıklarını kapatacaklar diyebiliriz Evetarkadaşlar Peki sizlerin düşüncelerine Bir Aşağıdayorumlarınızı bekliyorum diğer videolarda görüşmeküzere hoşça kal

Leave a Reply